Uykusuz görevlerinin başındalar

İstanbul Büyükşehir Belediyesi için geçersiz oy sayımları devam ediyor. Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun yaptığı açıklamada ” Ekrem İmamoğlu YSK’dan İBB mazbatasını alana kadar oy çuvallarının başında 24 saat nöbete devam ediyoruz. Demokrasi için 24 saat uyumadan çalışıyoruz. Uşak Mv Özkan Yalım, Kahramanmaraş Mv Ali Öztunç, Adıyaman Mv Abdurrahman Tutdere ile Çatalca’da oy sayımındayız. Hakkımızı yedirmeyiz.” dedi.

Yine Tekirdağ Milletvekili’miz Candan Yüceer ise Silivri’de yaptığı görevde; ‪İzmir Milletvekilimiz Sayın Sevda Erdan Kılıç, Adana Milletvekilimiz Sayın Orhan Sümer, Sinop Milletvekilimiz Sayın Barış Karadeniz ve cefakar partililerimiz ile İstanbul Silivri’de Demokrasi nöbetinde altıncı günümüzdeyiz. ‬
‪Halkımızın iradesine sahip çıkıyoruz. ‬
‪#MazbatamızıVerin ‬
‪#DeğişenBirŞeyYok‬ ” ifadelerini kullandı.

Ülke tarihinde oy sayımında bir ilk yaşanırken, CHP milletvekillerinin bu kadar sandığa çıkması ise demokrasiyi ve sandıkta kirli ellerin demokrasiye balta vuracağı konusununda halkta soru işareti bıraktı. Akıllara tek takılan soru ise sandıklarda hile yapıldıysa CHP milletvekilleri ve seçmenleri neden bu kadar sandıklara sahip çıkıyor sorusu oldu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*