Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi: İstek Sizden Hizmet Bizden

Vatandaş odaklı hizmet veren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, mesai kavramı tanımaksızın, 7/24 Tekirdağlıların istek ve taleplerini yerine getiriyor. 2017 yılında Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezine iletilen 138 bin 500 çağrı, ilgili birimlere yönlendirilerek gereğinin yapılması sağlandı ve başvuru sahiplerine talepleriyle ilgili bilgi verildi.

2015 yılında vatandaşların istek ve taleplerinin karşılanması için kurulan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi, her gün yüzlerce çağrıyı cevaplandırarak vatandaşların taleplerine karşılık veriyor. Hizmet talep eden veya aldığı hizmet ile alakalı sorun yaşadığını düşünen vatandaşların öneri ve talepleri, Çağrı Merkezi tarafından hızlı bir şekilde değerlendirilerek yetkili birimlere ulaştırılıyor. Yetkili birimler de vatandaşların öneri ve taleplerini yerine getirmek amacıyla çözüm odaklı olarak çalışmalarını sürdürüyor.

TALEPLERİN TAMAMINA YAKINI ÇÖZÜME KAVUŞTURULDU

Bölge halkına kesintisiz hizmet vermek adına çalışmalarını sürdüren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi, 2017 yılı genelinde toplamda 138 bin 500 çağrıyı cevaplandırdı. Bu çağrılarla gelen taleplerin tamamına yakınını ilgili birimlere ileterek çözüme kavuşturulmasını sağlayan Çağrı Merkezi, görüşmeler sonrasında istek ve önerilerini bildiren vatandaşlara geri dönüş de sağlayarak yurttaşlarımızın memnuniyetini değerlendirdi.

TEKİRDAĞLILAR ÇAĞRI MERKEZİNDEN MEMNUN 

Tekirdağ halkına her türlü konuda yol gösterici olan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezinin hizmetleri, vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılanıyor. Gerçekleştirilen görüşmelerin ardından vatandaşlara geri dönüş sağlanarak aldıkları hizmetten memnun olup olmadıkları soruluyor. Vatandaşlar da aldıkları hizmetten genel anlamda memnun olduklarını ifade ediyor.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne istek ve taleplerini iletmek isteyen vatandaşlar, mesai saatleri içerisinde 0850 549 59 59, mesai saatleri dışında ise 7/24 hizmet veren 153 numaralı hattı arayabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*