Mobilya Diyarı Muratlı’da Hizmet vermeye devam ediyor

İlçemizde Atatürk caddesi (sıra dükkanlar) No:100’de faaliyet gösteren Mobilya Diyarı‘na konuk olduk. Modern tarzda yemek odası, yatak odası, TV ünitesi, koltuk takımı, köşe takımı, baza, yatak, ev aksesuarları ve tamamlayıcı ürünlerden oluşan zengin bir çeşitliliğin yer aldığı Mobilya Diyarı kullanıcılarına sunulan zengin renk ve kumaş seçeneklerine sahip mobilyalarıyla sizleri mağazalarına davet ediyor. 

2001 yılında mobilya faaliyetlerine, toptan mobilya satışı ile başlayan Mobilya Diyarı, tüketicinin değişen ihtiyaç ve zevklerini göz önünde bulundurarak her geçen gün ürün çeşitliliğini arttırıyor. Trakya bölgesindeki 3 mağazasıyla Keyifle Kurulun Diye sizlere yeni yaşam alanları oluşturuyor.


 
Mobilya Diyarı, Muratlı’daki Atatürk Caddesi 100 numaradaki yenilenen 2 katlı 1400 metrekare, Tekirdağ Hükümet Caddesi 338/4 numaradaki 4 katlı 3000 metrekare ve yine Hükümet Caddesindeki 241/11 nolu Mobilya Diyarı-Almila iş ortaklığı Bebek-Çocuk-Genç Odası mağazasıyla; evinde yenilik isteyenleri, yeni evlenenleri sayısız ürün ve farklı fiyat seçenekleriyle konfora, güler yüzlü hizmete davet ediyor.

Yeni başlayan yaz kampanyasıyla peşin fiyatına vade farksız 18 ay taksit imkanıyla Trakya Bölgesindeki her noktaya ücretsiz montaj ve nakliye hizmeti verdiklerini belirten Mobilya Diyarı Dayanaklı Tüketim Malzemeleri Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Kurtulan, mobilya alacak kişilerin mağazalarını görmeden mobilya almamalarını söyledi.


                     
İbrahim Kurtulan, Mobilya Diyarı olarak uzmanlaşmış kadrosuyla müşteri memnuniyetinin esas alındığını belirterek “Oturma gruplarından salon takımlarına, modüler mobilyadan kanepelere her ihtiyaca cevap veren, yelpazesinde sayısız ürün bulunduran firmamız, ürünlerinde yaratıcılık, konfor ve estetiğe önem verirken tüketici sağlığını da göz önünde bulunduruyor. Mobilyalarda kanserojen içeren kimyasallardan uzak dururken; dayanıklılık, kolay temizlenebilme kriterlerini de dikkate alıyor,” dedi.


 
SEVGİ VE SAYGIYI TEMEL ALDIK
 
Kaliteye giden süreçte sevgi ve saygıyı temel alarak, müşterilerine dürüst ve ciddi hizmet ettiklerini belirten Mobilya Diyarı Dayanaklı Tüketim Malzemeleri Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Kurtulan, “talep edilen ürünü müşterilerimize hedeflenen kalitede ve en kısa zamanda hatasız olarak sunmaktayız. Çalışanlarımızı, ortamımızı ve temin ettiğimiz malzememizi sürekli iyileştirerek, tüm kademelerde mükemmele giden yolda tam katılım sağlamak; Toplam Kaliteye giden süreçte sevgi ve saygıyı temel alarak, dürüst, ciddi, gayretli, çalışkan, takım ruhunu geliştiren firma kültürünü temin etmek esasımızdır.

Göz alıcı seçkin ve konforlu ürünlerin yer aldığı, samimi ve sıcak bir ortam da bizi ağırlayan Mobilya Diyarı Dayanaklı Tüketim Malzemeleri Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Kurtulan ve güler yüzlü personellerine bizler de Muratli.org ailesi olarak teşekkür ediyor ve Mobilya Diyarı‘nı görmeden mobilya tercihi yapmamanızı tavsiye ediyoruz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*